Mamy 829 wpisów
Javascript is required to view this map.
Zobacz inne miejsca w okolicy
Kategoria:
Adres:
Park Turystyki w Brennej
Malinowa 2b
43-438 Brenna, Polska
GPS:
N49.719934 E18.918908 Mapa
Tel:
1234567890, 1234567890
Ceny:
Otwarte:
Wiek:
Na pogodę:

Gmina Brenna jest idealnym miejsce na rodzinny wypad w Beskid Śląski. Jedną z atrakcji uwzględniającą potrzeby zarówno dorosłych jak i dzieci jest tutejszy Park Turystyki. W zależności od pory roku odbywają się tutaj różne imprezy i warsztaty.

W centrum Brennej znajduje się Park Turystyki, gdzie amatorzy przyrody znajdą przestrzeń dla siebie dzięki zaaranżowanym alejkom, sprzyjającym relaksowi ławkom, wszystko w otoczeniu skalniaków, kwietników, parkowej roślinności. W miejscu tym także można zapoznać się z kulturą regionu za sprawą przestrzeni wydzielonej dla ludowych twórców. Punkty gastronomiczna oferują między innymi specjały lokalnej kuchni.

Bardzo dużo uwagi poświęcono potrzebom dzieci i młodzieży. Miejsce to sprzyja aktywności. Do dyspozycji w lecie jest boisko wielofunkcyjne, boisko do piłki plażowej a także pole do mini-golfa, które w okresie zimowym zmienia się w lodowisko.

Dla najmłodszych dostępny jest nowoczesny plac zabaw, w pobliżu którego w lecie zorganizowane są zajęcia  z animatorkami.

Lokalizacje