Mamy 830 wpisów
Javascript is required to view this map.
Zobacz inne miejsca w okolicy
Kategoria:
Adres:
Apartamenty Kamratowo
Jasna 2 c,d
43-460 Wisła, Polska
GPS:
N49.636220 E18.885908 Mapa
Tel:
1234567890, 1234567890
Ceny:

Osada Kamratowo w Wiśle to noclegi w apartamentach o wysokim standardzie, obok których jak żartują Nasi Goście "nie da się przejechać z dużą prędkością!", ponieważ oko przyciąga przede wszystkim niepowtarzalna architektura.

Apartamenty Kamratowo w Wiśle to "domki jak z bajki", wszystkie urządzone w stylu góralskim, tak aby stworzyć prawdziwą wiślańską atmosferę. W zimie otoczone świeżym puchem, na wiosnę i w lecie wspaniałą zielenią i ćwierkającymi ptaszkami, a jesienią tysiącem kolorów wielobarwnych liści.

Tu każdy znajdzie swoje miejsce, bowiem dla wszystkich mamy czas, służymy potrzebnymi informacjami o Wiśle i okolicy oraz chwilą, aby po prostu porozmawiać...

Zapraszamy na naszą stronę www.kamratowo.pl

Dla dzieci:

Kamratowo dla rodzin:

Domowe wyżywienie
Domowe posiłki są w Kamratowie w zasięgu ręki. Dla tych pań zmęczonych codziennym gotowaniem, oferujemy śniadania i obiady w Agroturystyce Kamratówka, która słynie z pysznego swojskiego jedzenia.

Plac zabaw
Aby Twoja rodzina poczuła się komfortowo w Kamratowie, specjalnie dla Twoich pociech został przygotowany plac zabaw. Spełnia on potrzebne atesty, tak aby służył dzieciom w bezpieczny sposób, oczywiście pod opieką dorosłych.

Książeczki
Również dla Twoich pociech, w recepcji Kamratowa możesz wypożyczyć książeczki i bajki dla dzieci, wówczas gdy zapomnisz ich zabrać z domu.

Kanał bajkowy
Gdy naszymi gośćmi są rodziny z dziećmi uruchamiamy dodatkowy kanał TV z bajkami przez całą dobę. Z tego kanału są zadowolone dzieci ale także ich rodzice!

Opieka nad dziećmi
Dla wygody rodziców i uciechy milusińskich (odpłatnie - po wcześniejszym uzgodnieniu) zorganizujemy na miejscu domowe przedszkole, urodzinki lub inne zajęcie, które uwalnia rodziców od chwilowej opieki nad pociechą. W tym czasie rodzice mogą spokojnie udać się na wieczorną kolację, spacer czy zrelaksować się w saunie!

Grill z siedziskami
W Kamratowie czeka na Ciebie także specjalnie zaprojektowany grill z siedziskami pod zadaszeniem, który sprzyja rodzinnym spotkaniom. Jeśli masz dosyć grillowania samemu, wyręczymy Cię (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Ogród tysiąca roślin
Spory teren zielony z tysiącem kwiatów, krzewów i drzewek to idealne miejsce zabaw na powietrzu oraz możliwość obcowania z naturą bez potrzeby wychodzenia z ośrodka.

Rzeczka i pomost
Bezpośredni dostęp do rzeczki to nielada frajda dla dorosłych i dzieci, podczas gdy Ty opalasz się na specjalnie wybudowanym molo, Twoje pociechy "brykają" w płytkiej w tym miejscu, a więc bezpiecznej, wodzie.

Wyciąg narciarski
W zimie, bliskość wyciągu to ważny punkt oferty, a ten w Kamratowie znajduje się prawie na wyciągnięcie ręki. Na krótszej trasie, czyli tzw. oślej łączce, niejeden maluch nauczył się pięknie szusować, bo przecież narty w Wiśle to łatwizna!

Aneksy kuchenne
Już same apartamenty to wygoda na rodzinne wyjazdy urlopowe. Każdy bowiem posiada aneksy kuchenne, w których w łatwy i szybki sposób przygotujesz smaczny posiłek dla całej rodziny.

Pokoje wypoczynkowe
Miejscem centralnym każdego z apartamentów są pokoje dzienne, a w nich wygodne skórzane komplety wypoczynkowe. Telewizory posiadają 15 programów, a więc dla każdego z domowników znajdzie się coś odpowiedniego (można także wypożyczyć dodatkowy telewizor).

więcej na www.kamratowo.pl