Aquapark Olešná

Adres:
Aquapark Olešná
Nad přehradou 2290
738 01 Frýdek-Místek, Czechy
Wiek:
Na pogodę:

Aquapark Olesna znajdujący się w czeskim Frydku-Mistku to pomysł na aktywne spędzenie czasu całej rodziny. Znajduje się tutaj przestrzeń dla najmłodszych dzieci, dla młodzieży, ciekawa strefa wellness. Na nudę nikt nie będzie narzekać.

Z myślą o najmłodszych przygotowano brodzik z przyjazną dla maluchów temperaturą wody. Na terenie całego aquaparku panuje wysoka temperatura, co jest szczególnie doceniane w okresie zimowym. Dla maluchów przygotowano bezpieczne atrakcje wodne takie jak dzwoń, jeż, nosorożec a także maszt z żaglami imitujący łódź. Na każdym etapie zadbano o względy bezpieczeństwa.

Starsze dzieci odnajdą się z pewnością na długiej na 90 m zjeżdżalni. Duża zabawy może być w rwącej rzece, gdzie nurt wody do spokojnych nie należy.

Na terenie całego basenu znajduje się także przestrzeń do pływania, nie brakuje atrakcji w postaci podwodnych strumieni wody, masujących dysz. Można skorzystać także z jacuzzi, masażu stóp, wanny z hydromasażem a także saun zarówno parowych jak i suchych.

Po zabawie w wodzie do dyspozycji gości jest także restauracja.