Arena Zoltar

Kategoria:
Adres:
Arena Zoltar
Cyniarska 11
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Wiek:
Na pogodę:

Zostań bohaterem! Wejdź do gry znanej dotąd tylko z gier komputerowych!

Arena Laser Tag – Paintball Laserowy – 400m2 doskonałej zabawy zarówno dla małych jak i dużych. Pokonuj przeszkody, odkrywaj nowe korytarze zróżnicowanej scenerii areny, nie daj się przestraszyć manekinom, ukrywaj się przed przeciwnikiem w tajemnych zakamarkach, albo bądź strażnikiem pomostów!

Uczestnicy mają do wyboru kilka scenariuszy gier, podczas których są wyposażeni w kamizelki z czujnikami trafień i karabin automatyczny. Czujniki przechwytują trafienia co czyni zabawę bezbolesną, a po zakończonych rozgrywkach każdy z graczy ma wgląd w statystyki trafień dzięki czemu można analizować gry i starać się by raporty dokonań były coraz lepsze! Efekty dźwiękowe i świetlne na arenie czynią ponadto zabawę niepowtarzalnie emocjonującą.

Arena Archery –Ciekawa rozrywka dla miłośników z użyciem łuków lub pistoletów Nerf. Gracze mają za zadanie zdobywać jak najwięcej trafień oraz umiejętnie ukrywać się przed latającymi strzałami. Piankowa podłoga, dmuchane przeszkody i specjalne maski ochronne zapewniają bezpieczeństwo uczestników.

Rozgrywki znajdują się na zadaszonej arenie co czyni atrakcje niezależną od pogody.

Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i rodzin oraz grup zorganizowanych. Doskonały pomysł na urządzenie urodzin dla dzieci, imprez integracyjnych dla firm i osób fizycznych, wieczorów panieńskich i kawalerskich, wycieczek szkolnych czy wyjść klasowych.