Hop-Siup

Kategoria:
Adres:
Hop-Siup
Fabryczna 9
43-430 Skoczów, Polska
Wiek:
Na pogodę:

Dzieci potrzebują czasu na zabawę, a jeszcze więcej dobrego z niej czerpią, gdy odbywa się w gronie rówieśników. Miejscem, gdzie dzieci w wieku do 1-12 lat mogą spożytkować nadmiar swojej energii jest Klub Dobrej Zabawy Hop-Siup w Skoczowie na Śląsku Cieszyńskim.

Klub Dobrej Zabawy Hop-Siup jest miejscem, gdzie dzieci mogą poprzez zabawę z innymi rozwijać się ruchowo i doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne. Czekają tu na nie dwie strefy. W jednej przebywają dzieci w wieku od 1 do 3 lat z dopasowanymi zabawkami do potrzeb takich maluchów. Drugą przestrzeń wypełnia konstrukcja pełna labiryntów, tuneli, torów przeszkód, po której skaczą i przemieszczają się dzieci w wieku do 12 lat. Osobny pokoik wydzielono na organizację przyjęć urodzinowych.

Na terenie klubu z myślą o rodzicach przygotowano kawiarenkę. Organizowane są tutaj także zabawy okolicznościowe, jak na przykład karnawałowy bal przebierańców a także targi odzieży używanej, tak zwane wielkie wietrzenie szaf z dziecięcymi ubrankami.