Laserhouse Katowice

Adres:
Laserhouse Katowice
Kamienna 9
Katowice, Polska
Regiony:
Wiek:
Na pogodę:

Laserhouse zaprasza na niesamowite emocje i rywalizację - laserowy paintball!

Laserhouse to  miejsce do gry w laserowego paintballa (Laser Tag). Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Oryginalna nazwa tej atrakcji to Laser Tag, która w naszym kraju znana jest pod nazwą Laserowego Paintballa. Z tradycyjnym paintballem ma to niewiele wspólnego, ale w istocie sama zabawa polega na strzelaniu z tą różnicą, że za pomocą wirtualnych i co najważniejsze bezpiecznych pocisków.

Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości. Sieć labiryntów, piramidy opon, łańcuchy, ogromne stalowe beczki, metalowe konstrukcje wprowadzają graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, fluorescencyjne graffiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji.

Wszystko to razem wzięte jest czymś czego jeszcze nie przeżyliście – dlatego serdecznie ZAPRASZAMY !!!! Laserhouse jest terenem bezpiecznej zabawy, a sama gra w Laser Tag nie wyrządza nikomu krzywdy.

Laserowy Labirynt został zainstalowany w specjalnym pomieszczeniu o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. Na ścianach zainstalowano 16 laserów wraz z czujnikami. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Należy przedostać się na przeciwległy koniec pomieszczenia, potwierdzić to odpowiednim przyciskiem zabezpieczającym, a następnie powrót do punktu wyjścia. W grze jednocześnie bierze udział tylko jedna osoba, rywalizacja z innymi polega na uzyskaniu jak największej ilości punktów.