Letni Ski areál Mosty u Jablunkova

Adres:
Letni Ski areál Mosty u Jablunkova
Mosty u Jablunkova 1111
739 98 Mosty u Jablunkova, Czechy
Wiek:
Na pogodę:

Mosty koło Jabłonkowa w okresie letnim to raj dla aktywnych dzieci i dotrzymujących im kroku dorosłych. Czeka tutaj na całe rodziny letni tor saneczkowy, park linowy w wersji dla dzieci i dla dorosłych, dziecięce trampoliny, dziecięcy park zabaw i wiele innych atrakcji.

Warto wybrać się całą rodziną do czeskich Mostów koło Jabłonkowa. Tuż przy granicy z Polską na Śląsku Cieszyńskim znajduje się centrum aktywności ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci.

Jest tu letni tor saneczkowy o długości 650 m. Możliwe są elektroniczne pomiary czasu, co sprzyja rywalizacji. Na terenie parku linowego znajduje się kilka tras i w sumie 47 przeszkód. Osobną część stanowi dziecięcy park linowy, składających się z 6 przeszkód. Można z niego korzystać bezpłatnie, dotyczy to dzieci do 150 cm wzrostu i znajdujących się na terenie parku w obecności opiekuna.

Dużo emocji dostarcza dziecięcy park zabaw jak i dziecięce trampoliny. Dla starszych dzieci, w wieku powyżej 10 lat, przygotowano między innymi koło kosmiczne, a także możliwość strzelania z łuku. Nikt się tu nudzić nie będzie.