Otwarta! Pracownia Artystyczna

Adres:
Otwarta! Pracownia Artystyczna
Ludowa 4
41-310 Dąbrowa Górnicza, Polska
Regiony:
Wiek:
Na pogodę:

Otwarta! Pracownia Artystyczna to miejsce otwarte dla każdego, kto chce rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności, próbować nowych twórczych aktywności tworząc niepowtarzalne (bo według własnego projektu i pomysłu) przedmioty.

Jak powstała?

Z zachwytu nad tradycyjnym rzemiosłem i przedmiotami wytwarzanymi nieprzemysłowo, z pasji tworzenia i naszego nieustającego oczarowania światem sztuki.

Dziś pracownię współtworzy kilka osób, dla których własna twórczość to niewyczerpane źródło codziennych inspiracji i radości.

Co proponujemy? Nieśpieszny, swobodny rozwój indywidualnych zainteresowań i talentów – trochę na przekór dzisiejszej, szaleńczej pogoni za informacją i nowoczesnością.

Prowadzimy zajęcia artystyczne m.in. z ceramiki, plecionkarstwa (wiklina tradycyjna i papierowa), malowania na szkle, tworzenia form witrażowych, malarstwa i rysunku, dekoracyjnego zdobienia przedmiotów (decoupage), tworzenia biżuterii.

Organizujemy też artystyczne urodzinki (czyli przyjęcia oparte na twórczych warsztatach), artystyczne półkolonie i zimowiska. Zajmujemy się animacją dziecięcą na weselach i innych imprezach rodzinnych (m.in. uroczystość komunii św., chrzciny, jubileusz).

Współpracujemy z przedszkolami, szkołami prowadząc dla ich podopiecznych dodatkowe zajęcia w zakresie szeroko pojętej sztuki i zabawy przez sztukę.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:

www.opa-dabrowa.pl

oraz na naszym oficjalnym profilu na fb.

ZAPRASZAMY!
 

Dla dzieci:

Nasza Pracownia to miejsce stawiające na rozwój naturalnej, twórczej aktywności dzieci, to miejsce odkrywania talentów, rozwijania umiejętności i zdolności.

To czarodziejnia. Miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Tutaj siła wyobraźni sprawia, że małe ręce robią niesamowicie wielkie i wspaniałe rzeczy. Znienacka, z łatwością i samodzielnie, lub z niewielką;) pomocą dużych rąk dorosłych, wykonują gliniane kubeczki, wiklinowe koszyki, indiańskie naszyjniki czy tęczowe kosze na gazety.

Tu panoszy się fantazja..

Tu dzieje się magia..