Park Trampolin

Adres:
Park Trampolin
Bór 164
42-202 Częstochowa, Polska
Wiek:
Na pogodę:

Stacja Grawitacja Częstochowa Śląsk! – jedyne takie miejsce na Śląsku, gdzie się oderwiesz od codzienności!

Jesteśmy unikalnym Parkiem Trampolin, który uzupełniliśmy o dodatkowe atrakcje takie jak: dwupoziomowy, całoroczny Park Linowy, boisko do Koszykówki z Trampolinami, Boisko do Siatkówki z Trampolinami, Tor Przeszkód Ninja, Ścianka Wspinaczkowa dla dużych i małych, Poduszka z wieżami do skoków, Salę Gimnastyczną z ścieżką gimnastyczną oraz Antresolą z kącikiem Bistro. 

Nasz Park Trampolin składa się z 800m2 trampolin, na których możecie trenować ewolucje, swoje umiejętności, poprawiać motorykę swojego ciała oraz nauczyć się wielu nowych elementów.

Park Trampolin Stacja Grawitacja doskonale sprawdza się jako miejsce do organizacji urodzin bez względu na wiek. Nasze mury widziały już takie imprezy jak wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie a nawet zaręczyny.
W Parku Trampolin Stacja Grawitacja Częstochowa na śląsku – możecie zorganizować również niezapomnianą imprezę firmową!

Zorganizuj Lekcję WF dla swojej klasy! Stacja Grawitacja to miejsce sportu, rozrywki i rekreacji dla wszystkich. Szkoły chętnie angażują się we współpracę. Coraz więcej szkół ufa naszej marce organizując niezapomniane wypady!

Dla dzieci:

Dzieci poniżej 3 lat nie mogą korzystać z obiektu w ogóle. Dzieci w wieku od lat 3 do lat 10 mogą korzystać z obiektu pod opieką rodzica bądź opiekuna. Osoby niepełnoletnie w wieku powyżej lat 10, mogą korzystać z Parku za uprzednią zgodą rodzicalub opiekuna prawnego.