Park Wodny Olza

Wiek:
Na pogodę:

Na brak okazji do aktywnego wypoczynku w Istebnej nikt narzekać nie może. Miejscem, gdzie cała rodzina możne spędzić wiele godzin jest z pewnością Park Wodny "Olza". Dodatkową atrakcją jest urokliwa dolina, w której zlokalizowany jest park, z pięknymi widokami na beskidzkie szczyty.

Istebniański park jest tak zaprojektowany, by zarówno dzieci jak i dorośli przyjemnie spędzili tu czas. Z myślą o najmłodszych przygotowano brodzik. Starsze dzieci z pewnością docenią emocje, jakie towarzyszą zjazdom krętą zjeżdżalnią. Nudzić się nikt nie będzie na ściance wspinaczkowej, pod wodospadami płaszczowymi, w dzikiej rwącej rzece, czy w okolicy podwodnych gejzerów.

Ponadto jest tu strefa relaksu. Można się wygrzać w jacuzzi, skorzystać z klimatu groty solno-skalnej. Do dyspozycji są także sauny suche i parowe. Osoby lubiące zimno, z pewnością skorzystają z kriokomory, mogą także ostudzić się, po chwilach spędzonych w saunie, lodowatą wodą z beczki. A gdy się zgłodnieje, do dyspozycji gości jest bar.