Stacja narciarska Cieńków

Wiek:
Na pogodę:

Na stacja Narciarska "Cieńków" w Wiśle  każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie dla siebie miejsce. Ośrodek ten jest szczególnie przyjazny rodzinom z dziećmi. Z myślą właśnie o najmłodszych przygotowano tu przedszkole narciarskie, działa także wyciąg talerzykowy a przy nim stok idealny do nauki jazdy.

Stacja Narciarska "Cieńków" znajduje się w Wiśle Malince. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest tutaj nowoczesna kolej linowa o długości ok. kilometra. Ponadto jest kilka krótszych wyciągów talerzykowych i orczykowych. Trasy przy kolei linowej są zróżnicowane, z pewnością poradzą sobie na nich wszyscy pewnie czujący się na nartach bądź desce. Dla rodzin z dziećmi przygotowano fan park. Trasy są oświetlone, co pozwala na jazdę także po zmroku. Respektowany jest tutaj wiślański skipass.

Ośrodek znajduje się praktycznie przy głównej drodze na Szczyrk i udostępnia duży bezpłatny parking. Bezpośrednio przy nim znajduje się zaplecze hotelowe, gastronomiczne, a także serwis narciarski i szkoły instruktorskie.